Hızlı, Güvenli ve Entegre İş Zekası Çözümü

Veri kaynaklarınızı tek bir platformda birleştiren, büyük veri setlerini hızla ve verimli bir şekilde işleyen, ve en üst düzeyde güvenlik sağlayan iş zekası çözümümüzle, işletmenizin veriye dayalı karar alma süreçlerini bir üst seviyeye taşıyın.

Yüksek Hızlı ve Verimli Analiz

Büyük veri setlerini hızla işleyen ve düşük gecikme süreleri ile anında yanıt veren performansımızla, iş süreçlerinizi hızlandırın ve verimliliği artırın. Güçlü altyapımız sayesinde her zaman en hızlı sonuçlara ulaşın.

Uçtan uca şifreleme ve veri güvenliği

En üst düzeyde veri güvenliği sağlayan çözümlerimizle, verilerinizi koruyun ve yetkisiz erişimlere karşı tam koruma sağlayın. Güvenli şifreleme ve rol tabanlı erişim kontrollerimizle, her zaman güvende olun.

Verilerinizi birleştirin, güçlü kararlar alın

Tüm veri kaynaklarınızı sorunsuzca entegre eden ve merkezi bir platformda toplamanıza olanak tanıyan güçlü entegrasyon yeteneklerimizle, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirin ve daha iyi kararlar alın.

Temel Özellikler

Veri analizi desteği ve derinlemesine analiz​

SmartyCubes Analiz Robotu, büyük veri setlerini otomatik olarak analiz edip desenleri ve trendleri tespit ederek kapsamlı raporlar sunar ve güçlü analiz araçlarıyla verilerinizi anlamlandırmanıza yardımcı olur.

 • Verilerinizi otomatik olarak inceler.​
 • Hızlı ve doğru sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.​
 • Verilerinizdeki gizli bilgileri ve daha önce fark etmediğiniz ilişkileri keşfeder.​
 • İş süreçlerinizdeki gizli fırsatları keşfetmenize yardımcı olur.​
derinlemesine analiz 1
zengin kutuphane

Zengin grafik kütüphanesi ve kişiselleştirilebilir dashboard​

SmartyCubes, verilerinizi anlaşılır ve görsel olarak etkileyici hale getiren kapsamlı bir grafik kütüphanesi ile özelleştirilebilir ve gerçek zamanlı güncellenebilir dinamik dashboardlar sunar.

 • Verilerinizi daha anlaşılır ve görsel olarak etkileyici hale getirir.​
 • Çeşitli grafik türleri, çizelgeler ve görselleştirme araçları içerir.​
 • Verilerinizi etkili bir şekilde analiz etmenize ve sunmanıza yardımcı olur.​
 • Gerçek zamanlı veri güncellemeleri ile anlık bilgilere ulaşabilirsiniz.​

SmartyGPT ile konuşarak rapor oluşturma​​

SmartyCubes kullanabilmek için veri bilimcisi olmaya gerek yok. Hatta teknik bir geçmişiniz olmasa da SmartyCubes’ ü detaylı olarak kullanabilirsiniz. Çünkü konuşur gibi yazdığınız komutları smartyCubes anlar, yorumlar ve istediğiniz raporları sizin için hazırlar. 

 • Komutları hızla işleyip sonuçları sunar
 • AI teknolojileriyle güçlendirilmiş komut işleme ve raporlama kabiliyetleri sunar.
 • Kullanıcıların teknik detaylarla uğraşmadan verimli çalışmasını sağlar.
smartyGPT
entegrasyon

Entegrasyon kabiliyeti​

SmartyCubes, mevcut sistemlerinizle sorunsuz bir şekilde entegre olabilen esnek bir yapıya sahiptir. İster ERP, CRM, ister diğer yazılım çözümleri olsun, smartyCubes mevcut bilgi sistemlerinize kolayca entegre olabilir. API ve web servis desteği ile uyumluluğu maksimum seviyede tutarak, operasyonlarınızı hızlandırmanıza yardımcı olur.

 • Mevcut sistemlerle sorunsuz entegrasyon sağlayabilen esnek yapı.
 • API desteği ile yüksek uyumluluk.
 • Web servis desteği ile sistemler arası maksimum uyum.
 • Operasyonları hızlandırarak verimliliği artırır.

Teknolojik Özellikler ve Mimari

Mimari & Teknolojiler

Mimari & Teknolojiler

SmartyCubes dağıtık ve ölçeklenebilir mimariye sahip, native cloud özelliği ile Azure Cloud üzerinde kubernetes altyapısı ile çalışmaktadır.

Know More About Us
Entegrasyon

Entegrasyon

SmartyCubes tüm RDBMS database ile entegre olma gücüne sahiptir. Kendine özgü entegrasyon araçları ile hızlı ve kesintisiz veri aktarımı sağlar.

Güvenlik

Güvenlik

SmartyCubes her zaman veri güvenliğini sağlamak ve gizliği en üst düzeyde sunmak için birçok önlem almıştır.

 •  Uluslararası güvenlik standartlarını sağlayan cloud altyapılarını kullanır
 • Uçtan uca şifrelenmiş veri transferi sağlar
 • 2 katmanlı erişim kontrolü sağlar
 • Erişim sağlanan en detay noktalar üzerinde yetki ve erişim kontrolünü tamamen size bırakır
 • Organizasyonunuz bazında verilerin ayrıştırılarak saklanmasını ve erişimini garanti eder
 • İş sürekliliğini sağlamak için verilerinizi farklı lokasyonlarda saklar
Performans

Performans

SmartyCubes büyük hacimli veriler üzerinde saniyeler içerisinde en güncel rapora ya da analize ulaşmanızı sağlar. Örn. 50 GB büyüklüğündeki bir veri içerisinde bir raporu yaklaşık 200 ms içerisinde alabilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik

Ölçeklenebilirlik

SmartyCubes mimari tasarımı, kullandığı altyapı ve araçlar sayesinde oluşabilecek kullanıcı taleplerine çok hızlı bir şekilde adapte olur. Bu sayede ciddi maliyetler oluşturacak durumları kontrol altında tutar.

Deployment Models

Deployment Models

SmartyCubes cloud platformlara uygun olarak doğmuştur. Şu an Saas(Software as a service) modeli ile hizmet vermektedir. Fakat talep eden müşterilerimizin kendi ortamlarına kurulabilir esnek bir yapıya sahiptir.

smartyCubes ile yüksek performanslı iş zekası çözümleri

Verimliliği artırmak için hız, güvenlik ve entegrasyon avantajlarımızdan yararlanın – iş zekası uygulamamızı bugün deneyin!"

Ek Özellikler

RESTFul API'lar Üzerinden Farklı Sistemler ile Entegrasyon

SmartyCubes dış dünya ile API'lar üzerinden iletişim kurmaktadır. Bu özelliğini kullanarak kullanıcı yönetiminden rapor yönetimine kadar birçok fonksiyonunu kendi sistemleriniz ile entegre ederek kendi süreçlerinizin bir parçası haline getirebilirisiniz.

Özelleşmiş sorgular ile veriyi JSON ya da CSV olarak RESTFul API'lar üzerinden export edebilme

SmartyCubes üzerindeki verilerinizi hem entegrasyon için hemde raporlama amacı ile JSON ya da CSV formatlarında alarak kullanabilirsiniz.

Swagger API Dokümantasyonu

SmartyCubes tüm API'larının veri yapılarını ve kullanım örneklerini Open API standartlarına uygun şekilde Swagger dokümanları olarak inceleyip kullanabilirsiniz.

Kolay, anlaşılır ve basit kullanım​

SmartyCubes, kullanıcı dostu arayüzü ve sezgisel tasarımıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir deneyim sunar. Karmaşık iş süreçlerini basitleştirerek, kullanıcıların hızlı ve verimli bir şekilde işlerine odaklanmalarını sağlar.​

İleri tarihli rapor planlama ve e-posta ile dağıtım​

SmartyCubes, raporlama süreçlerinizi düzenli ve verimli hale getirir. İleri tarihli rapor planlama özelliği sayesinde otomatik rapor oluşturup dağıtabilirsiniz.

Kullanıcı, rol ve yetki yönetimi​

SmartyCubes, kapsamlı kullanıcı yönetimi ve rol atama özellikleriyle güvenliği artırır, her kullanıcının sadece ihtiyaç duyduğu bilgilere erişmesini sağlar.